top of page
Naujos statybos namai Ringauduose
grįžulo ratai

PRIVALUMAI

Pilnai baigtos statybos

Grižulo ratai - 7 individualių namų kvartalas jau pilnai užbaigtas kokybiškam naujakurių gyvenimui, Ringauduose. Jauki ir draugiška kaimynystė, sutvarkyta aplinka, privatumo suteikianti kvartalą juosianti tvora ir 7 erdvūs dviejų aukštų namai su nuosavu garažu ir asmeniniu sklypu - tikros Ringaudų žvaigždės, kurias apžiūrėti galite jau dabar. 

A++ energinė klasė

Išskirtinė kokybė sėkmingam gyvenimui: aeroterminis šildymas (oras-vanduo šilumos siurbliai),  išvedžiota rekuperacinė sistema, fasadas apšiltintas 30 cm putų polistirolu ir stogas apšiltintas 40 cm mineraline vata, plastikiniai langai VECO 7 kamerų, kurių šiluminė varža ne didesnė kaip 0,8 M2K/W, užtikrins sandarumą ir šilumines savybes Jūsų namuose. 

Garažas

Sukti galvos dėl vietos automobiliui ar jo saugumo tikrai nereikės, kadangi kiekvienas individualus namas turi nuosavą garažą ir patogų privažiavimą nuo kelio, išklotą trinkelėms. Patekti į garažą galėsite tiek per namo vidų, tiek per patikimus “Hormann” garažo vartus.

Sutvarkytas gerbūvis

Kvartale pasodintų jaunų pušelių ir ilgamečių pušų ošimu galėsite mėgautis vaikštant trinkelėmis išklotais kvartalo takeliais, o naktinį meteorų lietų jaukiai stebėkite iš nuosavų 4-5 a. išlygintų ir apželdintų sklypų. Pajusti išskirtinę ramybę, jaukumą ir privatumą Jums padės tvora, kuri apjuosia visą projekto kvartalą.

Spygliuotis

Klauskite

KONTAKTAI

Gintarė Meiluvienė

  • Facebook
Kiemo želdiniai
bottom of page